Plany i realizacja prac remontowych

2024  Plany remontowe (kliknij tutaj)

2023  Podsumowanie (kliknij tutaj)

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy poprzedni rok pełen intensywnych prac remontowych w naszej spółdzielni mieszkaniowej. Pragniemy podzielić się z Państwem podsumowaniem wykonanych działań, które miały na celu poprawę standardów naszych zasobów oraz komfortu mieszkańców.

W minionym roku skupiliśmy się przede wszystkim na modernizacji instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, co pozwoliło nam zwiększyć bezpieczeństwo oraz efektywność zużycia energii. Ponadto, przeprowadziliśmy remontowe pozostałych obszarów, w miarę możliwości sukcesywnie będziemy pracować nad poprawą standardów życia mieszkańców.

W ramach remontów przeprowadzono również termomodernizację instalacji zasilających centralnego ogrzewania, usuwane były zbędne wyeksploatowane grzejniki , co pozwoliło nam obniżyć koszty eksploatacji.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich mieszkańców udało nam się zrealizować te prace sprawnie i efektywnie, minimalizując dyskomfort związany z remontami. Jesteśmy przekonani, że wykonane prace wpłyną pozytywnie na nasze codzienne życie oraz wartość naszych mieszkań.

Jednocześnie dziękujemy za wsparcie i cierpliwość w trakcie prac remontowych. Wierzymy, że kontynuacja tych działań pozwoli nam utrzymać wysoki standard naszego budynku oraz zapewnić komfortowe warunki mieszkalne dla wszystkich mieszkańców.

Prace remontowe w spółdzielni mieszkaniowej są niezbędne, aby utrzymać budynki w dobrym stanie technicznym i estetycznym. Regularne remonty zapewniają bezpieczeństwo mieszkańców oraz poprawiają komfort życia. Poprzez modernizację instalacji, wymianę stolarki okiennej czy ocieplenie budynków można zmniejszyć zużycie energii i obniżyć koszty eksploatacji. Ponadto, remonty podnoszą wartość nieruchomości i wpływają pozytywnie na wizerunek spółdzielni. Dzięki nim mieszkańcy mogą cieszyć się lepszymi warunkami mieszkaniowymi. Warto więc inwestować w prace remontowe, aby zapewnić długotrwałą i komfortową eksploatację budynku. Będziemy sukcesywnie to kontynuować w ramach zrównoważonego rozwoju.

Zarząd ZSM Suwałki

UWAGA !!!
Awaria sieci cieplnej

Drodzy Mieszkańcy, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje, ze w dniu 27.02.2024 r. od godz. 7:00 do godz. 14:00 wystąpi przerwa w dostawie energii cieplnej
dotyczy m. in: E.Plater 35 i 39 Skłodowskiej 10 i 12
Przerwa wynika z potrzeby naprawy awarii sieci ciepłowniczej. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. przeprasza za niedogodności z tym związane i dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas przerwy w dostawie ciepła.

Przerwa w dostawie ciepła

Drodzy Mieszkańcy,

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje,
ze w dniu 27.02.2024 r. od godz. 7:00 do godz. 14:00 wystąpi przerwa w dostawie
energii cieplnej dotyczy m.in:

E.Plater 35 i 39

Skłodowskiej 10 i 12

Przerwa wynika z potrzeby naprawy awarii sieci ciepłowniczej.
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. przeprasza
za niedogodności z tym związane i dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas
przerwy w dostawie ciepła.