Zgłaszanie awarii

Witamy na dedykowanej stronie zgłaszania awarii naszej spółdzielni mieszkaniowej. Zależy nam na zapewnieniu bezpiecznego i komfortowego życia naszym mieszkańcom. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych w Państwa mieszkaniach lub wspólnych częściach budynku, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub bezpośredniego kontaktu z konserwatorem danej wspólnoty (kliknij tutaj) lub budynku spółdzielczego (kliknij tutaj).

Co dalej? Po otrzymaniu zgłoszenia, nasz zespół techniczny niezwłocznie podejmie niezbędne kroki, aby jak najszybciej rozwiązać problem. W przypadku konieczności, skontaktujemy się w celu umówienia dogodnego terminu wizyty.

Dziękujemy za współpracę i dbanie o naszą wspólną przestrzeń! W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z biurem spółdzielni.

UWAGA !!!
Awaria sieci cieplnej

Drodzy Mieszkańcy, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje, ze w dniu 27.02.2024 r. od godz. 7:00 do godz. 14:00 wystąpi przerwa w dostawie energii cieplnej
dotyczy m. in: E.Plater 35 i 39 Skłodowskiej 10 i 12
Przerwa wynika z potrzeby naprawy awarii sieci ciepłowniczej. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. przeprasza za niedogodności z tym związane i dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas przerwy w dostawie ciepła.

Przerwa w dostawie ciepła

Drodzy Mieszkańcy,

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje,
ze w dniu 27.02.2024 r. od godz. 7:00 do godz. 14:00 wystąpi przerwa w dostawie
energii cieplnej dotyczy m.in:

E.Plater 35 i 39

Skłodowskiej 10 i 12

Przerwa wynika z potrzeby naprawy awarii sieci ciepłowniczej.
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. przeprasza
za niedogodności z tym związane i dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas
przerwy w dostawie ciepła.