Działania służb odśnieżających

Działania służb odśnieżających

Zima to czas, kiedy nasza spółdzielnia mieszkaniowa zwraca szczególną uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom. Odśnieżanie terenów wspólnych i chodników wokół naszych budynków jest jednym z kluczowych zadań, które wykonują specjalnie przeszkoleni pracownicy służb odśnieżających.

W okresie zimowym służby odśnieżające mają wiele interwencji, które wymagają czasu i precyzji. Dlatego apelujemy do wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość wobec pracowników odpowiedzialnych za odśnieżanie. Prosimy o zrozumienie, że warunki pogodowe mogą być trudne, a ilość pracy dla służb odśnieżających jest bardzo duża.

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych mieszkańców, służby odśnieżające pracują nieustannie, aby utrzymać tereny wspólne w jak najlepszym stanie. Prosimy o unikanie parkowania pojazdów na miejscach, które wymagają odśnieżenia, oraz o zachowanie ostrożności podczas poruszania się po zasypanych chodnikach.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zrozumienie i wsparcie. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że ten zimowy okres będzie bezpieczny i komfortowy dla wszystkich.

Z poważaniem

Zarząd ZSM Suwałki

Galeria:

osiedle przy ul. 1 Maja – bloki nr 17, 17A, 17B

UWAGA !!!
Awaria sieci cieplnej

Drodzy Mieszkańcy, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje, ze w dniu 27.02.2024 r. od godz. 7:00 do godz. 14:00 wystąpi przerwa w dostawie energii cieplnej
dotyczy m. in: E.Plater 35 i 39 Skłodowskiej 10 i 12
Przerwa wynika z potrzeby naprawy awarii sieci ciepłowniczej. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. przeprasza za niedogodności z tym związane i dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas przerwy w dostawie ciepła.

Przerwa w dostawie ciepła

Drodzy Mieszkańcy,

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje,
ze w dniu 27.02.2024 r. od godz. 7:00 do godz. 14:00 wystąpi przerwa w dostawie
energii cieplnej dotyczy m.in:

E.Plater 35 i 39

Skłodowskiej 10 i 12

Przerwa wynika z potrzeby naprawy awarii sieci ciepłowniczej.
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. przeprasza
za niedogodności z tym związane i dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas
przerwy w dostawie ciepła.